Our Staff

SWITCH TO ENGLISH

צוות הניהול של עמק:


גלית גולדברג
מנהלת המרכז הישראלי המחודש

אמא לעמרי, אוהד, יואב ואבישג ובת זוג של יאיר. גרה בטנפלי ב 11 השנים האחרונות.
גלית בעלת תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה מטעם סמינר הקיבוצים, עוסקת בחינוך ובפיתוח קהילה מעל 20 שנה. בעברה המקצועי לימדה מעל לעשר שנים בישראל בבית ספר קהילתיים ( בית ספר קיבוצי ודמוקרטי).
במהלך העשור האחרון גלית פיתחה והובילה תוכניות לימודים שונות המשרתות את הקהילה בטווח גילאים רחב במסגרות פרטיות וקהילתיות באזור שלנו שגולת הכותרת היא הקמה וניהול תוכנית עמק בגיסיסי.
גלית נרגשת ומעריכה את ההזדמנות בקבלת תפקיד ניהול המרכז הישראלי ורואה בתפקיד הזדמנות לחזק ולהרחיב את השירותים שהגיסיסי מציע לקהילה הישראלית והמקומית ושמחה לעבוד בשיתוף פעולה עם צוות מקצועי ומוכשר שיפעל עם ולמען הקהילה.

עדי לוי
מנהלת תכנית “עמק”

עדי נשואה לעמית, אמא לשלושה ילדים - תמר, נעמה ויואב. בעלת תואר ראשון לחינוך מיוחד לגילאי גן עד כיתה י׳. בישראל עבדה כמורה לכל מקצועות הליבה בכיתות ג-ה, בנוסף היתה רכזת שפה ומדריכת מורות במתמטיקה.
לאחר מעבר המשפחה לארהב עבדה כמורה לעברית לגיל הרך ובשנה האחרונה הצטרפה לצוות המורות של ״עמק״.
עדי מאמינה בהוראה אישית, חמה ואוהבת וזאת מתוך ניסיון של שנים שלמידה יכולה להתרחש בסביבה תומכת וקשובה, בקהילה חזקה ומחבקת. עדי הרגישה מהר מאד בבית וזאת בעזרת החיבוק החם של הקהילה. היא שמחה להצטרף לצוות של המרכז הישראלי כדי להעניק, ולו במעט, בחזרה לקהילה שקיבלה אותה בחום.

מור גיל חפץ
מנהלת אדמניסטרטיבית המרכז הישראלי ועמק

מור גרה בקלוסטר עם גלעד ושלושת ילדיהם דניאל (8) מיה (6) ועלמה (1.5).
מור הגיעה לניו יורק לפני 20 שנה. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בראיית חשבון Zicklin School of Business, Baruch College.
מור עבדה בKPMG וסיימה את תפקידה כמנהלת צוות בשנת 2013. מאז מור נהנית לתרום לקהילה ומתנדבת כגזברית של הCloster PTO, וחלק בCloster Improvement Committee בין היתר.
דניאל ומיה נמצאים בעמק מהשנה השניה להקמת התוכנית והמשפחה מעורה בפעילויות ואירועים.
מור שמחה להצטרף למרכז הישראלי המתחדש ומקווה להמשיך לפעול ולקדם את הקהילה שלנו בתוך הJCC.

גבי חרן וילנר
מנהלת אדמניסטרטיבית המרכז הישראלי ועמק

אמא למיקה, יותם ועומרי, נשואה לאלי. מתגוררת מזה כחמש שנים בארה"ב.
בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד וסוציולוגיה, תואר שני בגישור ויישוב סכסוכים.
מעל עשר שנות ניסיון עבודה עם ארגונים חברתייים בישראל ובארה"ב, ניהלה אתIMPACT - תוכנית מלגות לחיילים משוחררים.גבי נרגשת ושמחה להצטרף למרכז הישראלי ולפעול למען הקהילה.

המורות שלנו:


אבישג רביד
מנהלת תוכנית עמק בגנים ב JCC

נשואה לקובי ואמא גאה לשתי בנות- הילי (7.5) ופיית' (4). הגיעה לארצות הברית לפני 4.5 שנים. בישראל עבדה כקלינאית תקשורת במוסדות טיפוליים שונים וביניהם במערכת החינוך המיוחד (בעיקר טיפול בילדים עם אוטיזם), הדריכה סטודנטים וכן הדריכה משפחות. בנוסף עבדה במחלקת השיקום הנוירולוגי בתל השומר כאחראית תחום. לאבישג ידע רב בהתפתחות שפה וניסיון רב ביצירת קשר עם ילדים שונים, וכן בעבודה משותפת עם ההורים.
אבישג מפתחת את תוכנית "עמק בגנים" ומלמדת את ילדי הגנים יהדות ותרבות ישראלית עם תחושת שליחות, הרבה אהבה והנאה.

טליה גיל
רכזת שכבה צעירה בעמק, מורה מובליה

מורה בכירה, בוגרת סמינר "שיין" להוראה. משנת 1976 עוסקת בחינוך במסגרות שונות בישראל ובארה״ב.
בישראל לימדה בבית ספר "בארי" בראשון לציון במשך חמש עשרה שנה כמחנכת כיתות א' - ג' וכמדריכת מורות חדשות. בארה״ב לימדה בבית ספר יהודי יומי בכיתות א' - ד', בבית ספר קהילתי ללימודי עברית אחר הצהריים בכתות א' – ב', בהוראת העברית בגן ילדים וכן בהכנת תלמידי כיתה ו' למבחן הריג'נס של מדינת ניו-יורק במשך עשרים ושתיים שנה. במשך שנות ההוראה, טליה עברה השתלמויות שונות בנושאי חינוך לכיתות היסוד והשתלמויות בהוראת העברית כשפה שניה.
אחת ממטרות העל של טליה היא לפתח אצל תלמידיה אהבת למידה וכפעל יוצא, התלמידים יבואו לכיתה ללמוד בהנאה. לכל ילד יש את סגנון הלמידה שלו ותפקיד המורה לעזור לכל תלמיד להיות לומד עצמאי ואחראי.
טליה מאמינה שבכל ילד טמון עולם ומלואו. ילד הוא ספונטאני, יצירתי, בעל דמיון מפותח, דעות ורצונות. תפקידו של המורה להקשיב, לכוון ולתת את "ארגז הכלים" לכל תלמיד באופן אישי.
כמורה, הורה וסבתא טליה התעשרה רוחנית מכל תלמיד ולמדה המון מ"פניני החכמה" של תלמידיה.
טליה גאה להיות חלק מצוות המורות הנפלאות, והמשפחות של עמק!

דנית שוורץ
מנחת תוכנית אמהות ובנות מצווה

אמא לארבעה ילדים, עובדת סוציאלית (תואר שני מבר אילן) מנחת קבוצות ומדריכת הורים בשיטת אדלר.
לדנית נסיון רב בעבודה עם בני נוער במסגרת החינוך הבלתי פורמלי - ריכוז ובניית תוכניות הדרכה, הדרכת קבוצות של בני נוער, העברת סדנאות מנהיגות וכן נסיון בעבודה עם מתבגרים דרך הנחיית קבוצות וטיפול פרטני.

בל תלם גודשמיט
מורה מובילה

גרה בקלוסטר עם בן זוגה ושלושת ילדיהם. בעשר השנים האחרונות חיו בשבע מדינות שונות, הכירו תרבויות מגוונות וצברו חוויות רבות ומהנות. בל בעלת תואר בחינוך ובהוראת החינוך גופני, ממכללת וינגייט וניסיון בעבודה חינוכית עם ילדים החל משנת 1998 אשר הקנו לה ראייה רחבה לגבי שיטות חינוך והשפעתן על התנהלותם של ילדים, יכולת לאתר את חוזקותיו של הילד ולהעצים אותו באמצעותן. בל פיתחה את שיטת המשחק B SmART ‘n PLAY באמצעותה היא מעודדת את השימוש בחשיבה העמוקה, הרחבה והיצירתית, מעוררת להקניית ערכים ותומכת בקידום מיומנויות התפתחותיות מוטוריות, קוגנטיביות, חברתיות ורגשיות. בל חיברה את הספר “B SmART‘n PLAY-Play, explore, connect, and have endless fun with games YOU create” ומלמדת ילדים במסגרות חינוך שונות באמצעות השיטה שפיתחה.

ליטל גרונדלנד מדר
מורה מובילה ומנחת תוכנית בני מצווה (בנים ובנות בכיתה ז')

ליטל הגיעה לטנפלי מישראל לפני שלוש שנים ביחד עם בן זוגה ושלושת ילדיהם מתן, רותם ונטע.
בעלת תואר שני בסוציולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת בן גוריון, לימדה בהנאה אזרחות והיסטוריה בחטיבות ביניים ובתיכונים בישראל. ליטל ריכזה בארץ תכניות חינוכיות, הובילה מיזמים חינוכיים ערכיים בנושאי סביבה וקהילה והנהגות תלמידים.
מלמדת בעמק את הכיתות הגבוהות ומנחה שנה שניה את תוכנית בני מצווה.

אור לוי
מנחה תוכנית בני מצווה

פסיכולוג חינוכי בעל רישיון ישראלי וניסיון מקצועי של 12 שנה בשירותים הפסיכולוגים החינוכיים בישראל במגוון תחומים. בעל קליניקה בישראל לטיפול בילדים והורים בנושאי קשיים בויסות ההתנהגותי והרגשי, חרדות, קשיים חברתיים וקשיים לימודיים. יוזם ושותף בהקמה ובהובלה של "בתי ספר להורים" בישראל ומאמין גדול ביצירת מרחבי שיח להורים. עבר לארה"ב לפני כשנה עם אשתו ושתי בנותיו.

דבורה רוגובסקי
מורה מובילה

מורה מוסמכת בעלת ניסיון בעבודה עם ילדים במגוון תחומי הוראה בארץ ובארה"ב. אם לארבעה ילדים בגילאי 6-12 ומתגוררת בטנפליי. דבורה מלמדת את כיתות הגן בעמק באהבה גדולה, בשילוב תנועה, סיפור ומשחק.

מאיה ממו
מורה מובילה

מאיה הגיעה לארצות הברית לפני 19 שנה. היא התגוררה בקליפורניה במשך 12 שנים ובחמש שנים האחרונות היא גרה בטנפליי עם בעלה ושני הילדים שלהם. מאיה דוברת 3 שפות עברית, אנגלית וספרדית ובעלת תואר ראשון בחינוך וניסיון של 17 שנים בכיתה. היא תמיד מתרגשת לראות את התלמידים שלה מצליחים, מאמינה שלמידה יכולה להתרחש רק בסביבה תומכת ושדרך ההנאה באה הלמידה.

ענת ירון
מורה מובילה

חיה בארה"ב כ 20 שנה וגרה באנגלווד קליפס עם שני ילדיה, יוני ושרון.
ענת עובדת כמורה בבית כנסת במונטקלר עם ילדים בכיתות ג׳ ד׳ וה׳. ענת מאמינה בלימוד אישי, חווייתי ובהקניית חומר הלימוד דרך משחק ויצירה.
ענת שמחה ונרגשת להיות חלק מצוות המורים של עמק.

לילך גור
מורה מובילה

נשואה לשגיא ואמא לשלושה ילדים: רון, שיר וגיל.
לילך בעלת תואר ראשון בחינוך בהתמחות במדעים ושפה, ובעלת תואר שני בחינוך המיוחד.
ללילך וותק של 13 שנה בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי בישראל. עבדה כמחנכת, מורה מקצועית ומאמנת מורים.
עם המעבר לארצות הברית הצטרפה לעמק ומביאה לידי ביטוי את גישתה החינוכית ואת נסיונה רב השנים.
מאמינה שלמידה משמעותית היא למידה מתוך חוויה ולכן משלבת בשיעורים עולמות תוכן והתנסויות מעולם המושגים של הילדים. רואה את תפקיד המורה לתת הכוונה לכל ילד ולהמשיך לפתח את היצירתיות, הסקרנות והדמיון הטמונים בכל אחד מהם.

רחל מרקוביץ
מורה מובילה

רחל היא אמא לשני ילדים וסבתא לשני נכדים. בעלת תואר שני בחינוך מיוחד ותעודת הוראה לכיתות חטיבה ותיכון. רחל עוסקת בהוראה באהבה מזה למעלה משלושים שנה, במהלך עבודתה התמחתה בתוכניות לימוד שונות של הוראת העברית כשפה שניה ואף ניהלה את בית הספר "Hebrew school ".המוטו שלה הוא ״חנוך הנער עלפי דרכו״ ומאמינה גדולה שחדוות הלמידה מובילה להצלחה.

הודיה אדליי
מורה מובילה

אמא לשני ילדים מקסימים. מזה כשש שנים מתגוררת בארה״ב ובחודש מאי האחרון עברה עם משפחתה לאנגלווד, ניו ג’רזי.
הודיה בעלת תואר ראשון בתקשורת והוראת העברית התקנית.
בארץ לימדה בקבוצות פרטניות והגישה לבגרויות בלשון, הבעה וכתיבה יוצרת.
טרם המעבר התגוררה בפיטסבורג שם עסקה בהוראת העברית ולימדה ילדים בבית הספר היסודי והעל יסודי ואת קבוצת הבוגרים במסגרת בית הספר לעברית בג'ייסיסי.

שני ווליש
מורה לפרטני

נשואה לעופר ואמא לדניאל, ליאם ולני. שני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותעודת הוראה בחינוך מיוחד. הגיעה לארצות הברית לפני 13 שנים ומאז עוסקת בהוראה. לימדה בבתי ספר בחוף המזרחי ובחוף המערבי מכיתות גן עד כיתות ט. שני פיתחה תוכניות לימוד שונות בצוותים השונים בהם עבדה ובנוסף ניהלה את נושא העברית בבית ספר מונטיסורי בברוקלין. האני מאמין שלה כמורה, הוא יצירת קשר אישי ואמון הדדי עם הילד/ה שעומדים מולה. שני מאמינה שביחד ניתן ללמוד הכל, וחשוב תמיד שהלמידה תהיה חוויתית ונעימה.

איריס הוכברג
מורה מסייעת

עברה לארה"ב עם שלושת ילדיה ובעלה לפני כ 8 שנים לאחר שבעבר התגוררו, בנוסף לישראל, ביפן ובהונג קונג.
בעלת תארים ראשונים בסוציולוגיה מאוניברסיטת תל אביב ובאומנות מהמדרשה לאומנות בבית ברל וציירת חובבת. איריס בעלת גישה ישירה ובלתי אמצעית לילדים ובמשך השנים הייתה פעילה מאוד במסגרות הרשמיות והא-פורמליות הקשורות לבתי הספר וגידול ילדיה.

נגה אריש
מורה מסייעת

מתגוררת בטנפלי כחמש שנים. אמא לשלושה, דניאל, דר ואור.
עבדה בארץ במשרד החינוך מספר שנים כמורה מחליפה בבתי הספר והגנים בגדרה ובהובלת מסגרות של צהרונים.
בשנתיים האחרונות עובדת בעמק ובקייטנות הקיץ – קדימה בעברית עם גילאי 3-4.