Our Staff

SWITCH TO ENGLISH

צוות הניהול של עמק:


גלית גולדברג
מנהלת המרכז הישראלי המחודש

אמא לעמרי, אוהד, יואב ואבישג ובת זוג של יאיר. גרה בטנפלי ב 11 השנים האחרונות.
גלית בעלת תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה מטעם סמינר הקיבוצים, עוסקת בחינוך ובפיתוח קהילה מעל 20 שנה. בעברה המקצועי לימדה מעל לעשר שנים בישראל בבית ספר קהילתיים ( בית ספר קיבוצי ודמוקרטי).
במהלך העשור האחרון גלית פיתחה והובילה תוכניות לימודים שונות המשרתות את הקהילה בטווח גילאים רחב במסגרות פרטיות וקהילתיות באזור שלנו שגולת הכותרת היא הקמה וניהול תוכנית עמק בגיסיסי.
גלית נרגשת ומעריכה את ההזדמנות בקבלת תפקיד ניהול המרכז הישראלי ורואה בתפקיד הזדמנות לחזק ולהרחיב את השירותים שהגיסיסי מציע לקהילה הישראלית והמקומית ושמחה לעבוד בשיתוף פעולה עם צוות מקצועי ומוכשר שיפעל עם ולמען הקהילה.

עדי לוי
מנהלת תכנית “עמק”

עמית נשואה לעמית, אמא לשלושה ילדים - תמר, נעמה ויואב. בעלת תואר ראשון לחינוך מיוחד לגילאי גן עד כיתה י׳. בישראל עבדה כמורה לכל מקצועות הליבה בכיתות ג-ה, בנוסף היתה רכזת שפת ומדריכת מורות במתמטיקה.
לאחר מעבר המשפחה לארהב עבדה כמורה לעברית לגיל הרך ובשנה האחרונה הצטרפה לצוות המורות של ״עמק״.
עדי מאמינה בהוראה אישית, חמה ואוהבת וזאת מתוך ניסיון של שנים שלמידה יכולה להתרחש בסביבה תומכת וקשובה, בקהילה חזקה ומחבקת. עדי הרגישה מהר מאד בבית וזאת בעזרת החיבוק החם של הקהילה. היא שמחה להצטרף לצוות של המרכז הישראלי כדי להעניק, ולו במעט, בחזרה לקהילה שקיבלה אותה בחום.

מור גיל חפץ
מנהלת אדמניסטרטיבית המרכז הישראלי ועמק

מור גרה בקלוסטר עם גלעד ושלושת ילדיהם דניאל (8) מיה (6) ועלמה (1.5).
מור הגיעה לניו יורק לפני 20 שנה. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בראיית חשבון Zicklin School of Business, Baruch College.
מור עבדה בKPMG וסיימה את תפקידה כמנהלת צוות בשנת 2013. מאז מור נהנית לתרום לקהילה ומתנדבת כגזברית של הCloster PTO, וחלק בCloster Improvement Committee בין היתר.
דניאל ומיה נמצאים בעמק מהשנה השניה להקמת התוכנית והמשפחה מעורה בפעילויות ואירועים.
מור שמחה להצטרף למרכז הישראלי המתחדש ומקווה להמשיך לפעול ולקדם את הקהילה שלנו בתוך הJCC.

קרן שורצברג
מנהלת אדמניסטרטיבית המרכז הישראלי ועמק

אמא לדניאל ואיתן ונשואה למיקי. גרה בטנפלי ב 3.5 השנים האחרונות.
קרן בעלת תואר ראשון BA, במדעי הרוח והחברה עם התמחות בתקשורת.
בישראל, קרן עבדה 13 שנה בתחום השיווק והפרסום עם התמחות מיוחדת בניהול המדיה, אדמיניסטרציה, הפקת אירועים, מיתוג ושיווק כנסים וימי עיון.
לאחר מעבר המשפחה לארה"ב, קרן פעלה למען הקהילה והתנדבה במסגרות שונות.
קרן נרגשת ושמחה להצטרף למרכז הישראלי ולפעול למען הקהילה.

המורות שלנו:


אבישג רביד
מנהלת תוכנית עמק בגנים ב JCC

נשואה לקובי ואמא גאה לשתי בנות- הילי (7.5) ופיית' (4). הגיעה לארצות הברית לפני 4.5 שנים. בישראל עבדה כקלינאית תקשורת במוסדות טיפוליים שונים וביניהם במערכת החינוך המיוחד (בעיקר טיפול בילדים עם אוטיזם), הדריכה סטודנטים וכן הדריכה משפחות. בנוסף עבדה במחלקת השיקום הנוירולוגי בתל השומר כאחראית תחום. לאבישג ידע רב בהתפתחות שפה וניסיון רב ביצירת קשר עם ילדים שונים, וכן בעבודה משותפת עם ההורים.
אבישג מפתחת את תוכנית "עמק בגנים"ומלמדת את ילדי הגנים יהדות ותרבות ישראלית עםתחושת שליחות
הרבה אהבה והנאה.

טליה גיל
רכזת שכבה צעירה בעמק, מורה מובליה

מורה בכירה, בוגרת סמינר "שיין" להוראה. משנת 1976 עוסקת בחינוך במסגרות שונות בישראל ובארה״ב.
בישראל לימדה בבית ספר "בארי " בראשון לציון במשך חמש עשרה שנה כמחנכת
כיתות א' - ג' וכמדריכת מורות חדשות. בארה״ב לימדה בבית ספר יהודי יומי בכיתות א' - ד', בבית ספר קהילתי ללימודי עברית אחר הצהריים בכתות א' – ב', בהוראת העברית בגן ילדים וכן בהכנת תלמידי כיתה ו' למבחן הריג'נס של מדינת ניו-יורק במשך עשרים ושתיים שנה. במשך שנות ההוראה, טליה עברה השתלמויות שונות בנושאי חינוך לכיתות היסוד והשתלמויות בהוראת העברית כשפה שניה.
אחת ממטרות העל של טליה היא לפתח אצל תלמידיה אהבת למידה וכפעל יוצא , התלמידים יבואו לכיתה ללמוד בהנאה .לכל ילד יש את סגנון הלמידה שלו ותפקיד המורה לעזור לכל תלמיד להיות לומד עצמאי ואחראי.
טליה מאמינה שבכל ילד טמון עולם ומלואו. ילד הוא ספונטאני, יצירתי, בעל דמיון מפותח, דעות ורצונות. תפקידו של המורה להקשיב, לכוון ולתת את "ארגז הכלים" לכל תלמיד באופן אישי.
כמורה, הורה וסבתא טליה התעשרה רוחנית מכל תלמיד ולמדה המון מ"פניני החכמה " של תלמידיה.
טליה גאה להיות חלק מצוות המורות הנפלאות, והמשפחות של עמק!

רינת שפילמן
רכזת שכבה בוגרת בעמק ומורה מובילה

רינת שפילמן בעלת תואר שני בחינוך מיוחד מאוניברסיטת תל אביב.
עובדת מזה 15 שנה עם צעירים ובוגרים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב.
במהלך עבודתה עסקה בהדרכת הורים וצוותי הוראה כיצד לשלב באופן יעיל את התלמיד המתקשה בכיתה.
במשך השנים רינת עבדה גם כמורת שילוב בבית ספר ביפו והגישה תלמידים רבים עם קשיי למידה לבגרות בלשון.

דנית שוורץ
מנחת תוכנית אמהות ובנות מצווה

אמא לארבעה ילדים, עובדת סוציאלית (תואר שני מבר אילן) מנחת קבוצות ומדריכת הורים בשיטת אדלר
לדנית נסיון רב בעבודה עם בני נוער במסגרת החינוך הבלתי פורמלי - ריכוז ובניית תוכניות הדרכה, הדרכת קבוצות של בני נוער, העברת סדנאות מנהיגות וכן נסיון בעבודה עם מתבגרים דרך הנחיית קבוצות וטיפול פרטני.

ענת טסלר
מורה מובילה בגיל הרך

ענת טסלר הגיע מישראל השנה וגר בקרסקיל עם בן זוגה ושתי בנותיה, נגה ותמר.
בעלת תואר ראשון בחינוך גופני ומורה לתנועה לגיל הרך בגני ילדים בעשרים שנים האחרונות.
בכובע השני, מפעילת ילדים באירועים וימי הולדת, מקיימת שעות סיפור והצגות ילדים מקוריות.
ענת מאמינה בדרך למידה דרך הגוף (התנועה) וכך גם פועלת בשיעוריה ומשלבת תנועה ללימוד השפה העברית,כאן בעמק.

בל תלם גודשמיט
מורה מובילה

גרה בקלוסטר עם בן זוגה ושלושת ילדיהם. בעשר השנים האחרונות חיו בשבע מדינות שונות, הכירו תרבויות מגוונות וצברו חוויות רבות ומהנות. בל בעלת תואר בחינוך ובהוראת החינוך גופני, ממכללת וינגייט וניסיון בעבודה חינוכית עם ילדים החל משנת 1998 אשר הקנו לה ראייה רחבה לגבי שיטות חינוך והשפעתן על התנהלותם של ילדים, יכולת לאתר את חוזקותיו של הילד ולהעצים אותו באמצעותן. בל פיתחה את שיטת המשחק B SmART ‘n PLAYבאמצעותה היא מעודדת את השימוש בחשיבה העמוקה, הרחבה והיצירתית, מעוררת להקניית ערכים ותומכת בקידום מיומנויות התפתחותיות מוטוריות, קוגנטיביות, חברתיות ורגשיות. בל חיברה את הספר “B SmART‘n PLAY-Play, explore, connect, and have endless fun with games YOU create”ומלמדת ילדים במסגרות חינוך שונות באמצעות השיטה שפיתחה.

ליטל גרונדלנד מדר
מורה מובילה ומנחת תוכנית בני מצווה (בנים ובנות בכיתה ז')

ליטל הגיעה לטנפלי מישראל לפני שנתיים ביחד עם בן זוגה ושלושת ילדיהם מתן, רותם ונטע.
בעלת תואר שני בסוציולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת בן גוריון, לימדה בהנאה אזרחות והיסטוריה בחטיבות ביניים ובתיכונים בישראל. ליטל ריכזה בארץ תכניות חינוכיות, הובילה מיזמים חינוכיים ערכיים בנושאי סביבה וקהילה והנהגות תלמידים.
בשנה האחרונה העבירה בעמק סדנאות במסגרת תוכנית בני מצווה ופיתחה תוכנית ייחודית לתיכוניסטים בעמק "ישראל 101" ללימודי הסטוריה של העם היהודי וישראל.

יוני בלו
מורה מוביל ומנחת תוכנית בני מצווה (בנים ובנות בכיתה ז')

הגיע לקרסקיל לפני כשנה עם עדי, שליחת השומר הצעיר ושלושת ילדיהם.
בעל תואר B.A בגיאוגרפיה ופיתוח סביבתי של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. בוגר תכנית ״חותם״ להכשרת מורים במכללות לוינסקי ואורנים. לימד וחינך בתיכון רב תחומי בבאר-שבע, וכעת מלמד עברית בישיבה התיכונית ״מעיינות״ בטינק. אוהב את הטבע, לחקור ולהתנסות. הגיע לחינוך מתוך בשלות ורצון לתת לכל ילד הזדמנות שווה להגשים חלום.

דבורה רוגובסקי
מורה מובילה.

מורה מוסמכת בעלת ניסיון בעבודה עם ילדים במגוון תחומי הוראה. אם לארבעה ילדים בגילאי 5-11ומתגוררת
בטנפליי. דבורה מלמדת באהבה גדולה, בתנועה ,סיפור ,משחק ומשלבת פעולויות

סיון אורן
מורה מובילה

אמא לשלושה בנים בגילאי 14,12,9, מתגוררת בארצות הברית כשנה. בעלת תואר שני במדעי המדינה, תעודת הוראה במדעי החברה והתמחות בהוראה מתקנת. לאחר כ-10 שנות עבודה בחברות הייטק שונות, החליטה לפנות לתחום החינוך ובמשך 8 שנים לימדה בבית ספר תיכון בהרצליה בכיתות רגילות ובכיתות בהן יש ריכוז גבוה של תלמידים עם לקויות למידה והכינה תלמידים לבחינת הבגרות באזרחות.
סיון מאמינה שלמידה בעלת משמעות היא למידה מהנה הנעשית "בגובה העיניים" תוך התייחסות לעולם המושגים של הילד בשילוב עם חשיפתו לתחומי עניין חדשים ויצירת שיח בכיתה.

עירית יזהר
מורה מובילה

מורה מוסמכת בעלת תואר ראשון בחינוך ממכללת אחווה. עירית התמחתה בהוראת הלשון העברית והכנה לבגרות בחטיבות הביניים ובתי ספר תיכוניים. בעברה המקצועי שילבה את הוראת הלשון במסגרות שונות בבתי ספר יסודיים ובחינוך הבלתי פורמלי. במהלך שהותה בארצות הברית, עירית מלמדת תלמידים בגילאים שונים את השפה העברית
בדגש על רכישת הקריאה והכתיבה בדרכים יצרתיות ומגוונות.עירית מתגוררת בפריילון עם בעלה ושלושת ילדיהם.

נעמי בריקמן
מורה מובילה

בעלת תואר ראשון במתימטיקה ומדעי המחשב הכולל גם לימודי ספרות עברית וגיאוגרפיה של א"י באוניברסיטה העברית. בהמשך לעבודה רבת שנים כמתכנתת בתעשיה הישראלית, (17 שנים), החליטה להקדיש כישוריה לחינוך. נעמי לימדה ב"קידום נוער" ובמרכזי למידה שונים בארץ וצברה כ 10 שנות נסיון בעבודה עם תלמידים ביניהם לקויי למידה, כמו גם קורסים וימי עיון בהוראה מתקנת, מכיתה ד ועד יב' ובעיקר הכנה לבגרויות.

חדווה סלע-קדם
מורה מובילה

נשואה ואמא לגיא ורוני. בעלת תואר ראשון בחינוך מסמינר הקיבוצים בת"א,
וותק של 22 שנה בחינוך, עם התמחות בהוראת המתמטיקה ושילוב המחשב בתהליכי ההוראה.
מחנכת,מורה מקצועית ורכזת הדרכה מחוזית במספר בתי ספר יסודיים בעיר תל אביב.
עם המעבר לארצות הברית הצטרפה לעמק ומפתחת בהצלחה יכולות של הקנייה וביסוס מיומנויות שיחה, קריאה, כתיבה והתמודדות עם טקסטים מסוגים שונים ויישומם בנושאי הלימוד המותאמים של משרד החינוך הכוללים עונות השנה, חגים, יחודו של יוצר.

איריס הוכברג
מורה מסייעת

עברה לארה"ב עם שלושת ילדיה ובעלה לפני כ 7 שנים לאחר שבעבר התגוררו, בנוסף לישראל, ביפן ובהונג קונג.
בעלת תארים ראשונים בסוציולוגיה מאוניברסיטת תל אביב ובאומנות מהמדרשה לאומנות בבית ברל וציירת חובבת. איריס בעלת גישה ישירה ובלתי אמצעית לילדים ובמשך השנים הייתה פעילה מאוד במסגרות הרשמיות והא-פורמליות הקשורות לבתי הספר וגידול ילדיה.

הדר לוי
מורה מסייעת.

מתגוררת בקרסקיל בחצי שנה האחרונה, נשואה עם שני בנים שובבים ושמחים.
.בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ותואר שני במשפטים. סרן בצבא עם רקע בתפקידים בתחומי החינוך והרווחה
להדר ניסיון בעבודה חינוכית במסגרת האגודה להתנדבות, בוגרת מכון אדלר ומנחת קבוצת העצמה לצעירים.

נגה אריש,
מורה מסייעת.

מתגוררת בטנפלי כארבע שנים .אמא לשלושה,דניאל 19,דר 17,ואור15.
עבדה בארץ במשרד החינוך מספר שנים כמורה מחליפה בבתי הספר והגנים בגדרהוהובלת מסגרות של צהרונים.